Podpořte naši činnost


Vidíte v naší práci s dětmi v lesním klubu smysl?


S velkou vděčností přijmeme finanční či věcné dary a poctivě a smysluplně je využijeme.


Protože MŠMT lesní kluby nepodporuje, veškerý provoz lesního klubu (mzdy, nájem, energie, vybavení zázemí, pomůcky pro děti, atd.) je hrazen pouze z členských příspěvků (školkovného) a darů.Aktuálně nás můžete podpořit:


  • Finanční částkou od vás či vašeho zaměstnavatele prostřednictvím bankovního účtu č. 2500997942/2010 (Do poznámky prosím uveďte, že se jedná o "dar".) O přesném využití vámi darované částky vás budeme v případě zájmu informovat

  • Propagací školky a šířením informací o případných volných místech pro nové oříškové skřítky.

  • Hledáním osob, které by byly ochotny školku podpořit.

  • Nákupem přes GIVT.

  • Formou věcných darů dle předchozí domluvy od vás či vašeho zaměstnavatele. Zájem máme především o jakýkoliv materiál a drobné pomůcky na tvoření související s programem ve školce (papír, pastelky,...), stavební materiál pro opravy, budování a rozvoj zázemí a dřevo na topení.


DĚKUJEME!Dar v minimální výši 1000 Kč za rok, kdy dárcem je fyzická osoba nebo 2000 Kč za rok, kdy dárcem je právnická osoba, si dárci mohou odečíst od základu daně z příjmu. Darovací smlouva či potvrzení o přijatém daru slouží jako účetní doklad.


S givtím Pomocníkem můžete nakupovat přes internet jak jste zvyklí, ale část peněz z vaší objednávky půjde na dobrou věc pro naši organizaci. Důležité je, že při tom neplatíte nic navíc a Pomocník vás vždy upozorní na možnost přispět tam, kde je to možné. 😍

Děkujeme, za všechny stažené Pomocníky a sdílení tohoto příspěvku mezi vaše blízké, vážíme si toho.🙏
Vytvořte si webové stránky zdarma!